Wake-Up: Czekając na spotkanie Popovicha z Leonardem

2
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Decyzja LeBrona Jamesa jest tematem numer jeden, ale jest jeszcze kilka innych dużych historii i to Kawhi Leonard może okazać się pierwszym elementem, który uruchomi domino. Dlatego cała NBA obserwuje uważnie San Antonio, czając na rezultaty spotkania między Greggiem Popovichem i Leonardem.

Spotkania, do którego nadal jeszcze nie doszło, ale według najnowszych doniesień Adriana Wojnarowskiego, odbędzie się ono wcześniej niż później i może to być seria rozmów. Obie strony będą rozmawiały przede wszystkim o odbudowaniu zaufania, ale też będą musieli omówić kwestie dotyczące opieki medycznej, a także naprawie relacji Leonarda ze sztabem trenerskim i jego kolegami z drużyny. Na koniec przyjdzie czas na rozmowy o przedłużeniu. Według Woja, oferta za $219mln nie będzie automatyczna. Spurs nie położą jej na stole jeśli nie będą przekonani o pełnym zaangażowaniu Leonarda.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Podsumowanie Finałów NBA (+ Mundial!)
Następny artykułDniówka: Pacers mają duże pole manewru i w offseason znowu mogą zaskoczyć

2 KOMENTARZE