Dniówka: Pacers mają duże pole manewru i w offseason znowu mogą zaskoczyć

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Na koniec mojego przeglądu zespołów przed offseason zostali Indiana Pacers. Drużyna, od której nie oczekuje się fajerwerków i która może niewielu interesuje (poza moim synem), ale po tym jak bardzo pozytywnie zaskoczyli w fazie zasadniczej i zmusili LeBrona James do walki w pierwszej rundzie playoffów, także teraz mogą zrobić niespodziankę i trochę namieszać podczas wakacji.

Pacers znajdują się w bardzo ciekawym położeniu, które daje ich generalnemu managerowi duże pole manewru. Kevin Pritchard może pójść różnymi ścieżkami. Dysponuje kontraktami do handlowania więc może szukać wymian, może też zwolnić sporo pieniędzy i zawalczyć podczas wolnej agentury, albo utrzymać skład, który tak dobrze spisywał się w minionym sezonie i tylko uzupełnić go o jakieś wzmocnienia. Ten ostatni scenariusz wydaje się najbardziej prawdopodobny, ale pozostałe opcję mogą okazać się bardzo kuszące.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Czekając na spotkanie Popovicha z Leonardem
Następny artykułKolanowski: Fabryka Gwiazd w Oakland

4 KOMENTARZE