Dniówka: Decydujące starcie Finałów Wschodu. Game 7 w Bostonie

17
fot. League Pass
fot. League Pass

LeBron James wraca do Bostonu na Game 7.

To właśnie tutaj po raz ostatni przegrał ten decydujący mecz serii, ale można o tym zapomnieć, bo miało to miejsce w 2008 roku. Poza tym, już w 2012 zdążył zrewanżować się Boston Celtics i nie tylko pokonał ich w siódmym spotkaniu, ale wcześniej na ich parkiecie rozegrał ten genialny Game 6, który był przełomowym momentem jego kariery. To wtedy rozpoczęła się prawdziwa dominacja Króla.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Dla ludzi
Następny artykułWake-Up: Game 7 i ósme z rzędu Finały dla Króla

17 KOMENTARZE

  1. „(…) …i pożegnanie sie z Cleveland dopiero po kolejnym pojedynku o tytuł.” Skąd ta pewność, ze LeBron odejdzie z Cavs? Moim zdaniem zostanie w Cleveland do których przejdzie Kawhi. Obuduja to wszystko jeszcze kimś fajnym i bedzie spoko.

    Lubię to: 0
  2. Man nadzieje, ze Celtics podtrzymają swoją serie a TD Garden pozostanie niezdobyta. Będzie cholernie ciężko, bo to LeBron, ale łudzę się ze da się wygrać z Cavs nawet przy jego występie na 50-10-10.

    PS. Irving na pewno jest lepszy ofensywnie od dowolnego grającego obecnie zawodnika Celtics, ale czy biorąc pod uwagę jego wartość po obu stronach parkietu na pewno jest lepszy od Horforda czy nawet Browna? Mam wątpliwości…

    Lubię to: 3