Dniówka: Game 3. LeBron przy 0-2 walczy o pozostanie w grze. Curry o przełamanie, bo jest 2/13 za trzy

4
fot. League Pass
fot. League Pass

Po trzech dniach odpoczynku w obu seriach, w weekend rozpocznie się kolejny etap Finałów Konferencji, czyli mecze na parkiecie teoretycznie tych słabszych drużyn, choć w tym wypadku drużyn uważanych za faworytów do Finału.

Cleveland Cavaliers niespodziewanie przegrali oba spotkania w Bostonie, przez co mają nóż na gardle w Game 3, ale może nie ma jeszcze powodów do paniki, bo na razie tylko Boston Celtics zrobili co trzeba, wykorzystując grę na własnym parkiecie i teraz Cavs powinni odpowiedzieć tym samym.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKosze na Drzewach: Mike Budenholzer jeździł kiedyś rowerem po Danii
Następny artykułWake-Up: Celtics rozjechani w Cleveland w meczu nr 3 Finałów Wschodu

4 KOMENTARZE

    • Nie wierzę że wygrają i zastanawiam się czy CP nie spękał w tych dwóch pierwszych meczach. Nie wyglądał na gracza, który ma być opcją wzmacniającą w ważnych trudnych meczach. To nie sezon zasadniczy, jakoś tak przeciętnie się prezentował. Chyba że to trema pierwszych finałów?

      Lubię to: 2