Dniówka: Pierwsze must-win Blazers. Co dalej z Nuggets?

0
fot. AA/ABACA / Newspix.pl
fot. AA/ABACA / Newspix.pl

Mamy już remis w jednej z serii tych playoffów, a dzisiaj po raz pierwszy jedna z drużyn rozegra mecz będąc w sytuacji must-win, po tym jak przegrali na otwarcie na własnym parkiecie. Trzy mecze przed nami, ale najpierw spojrzymy na sytuację zespołu, który jako ostatni stracił szasnę gry w playoffach.


Denver Nuggets mają za sobą najlepszy sezon od czasu rekordowego 2012/13, kiedy wygrali 57 meczów, ale na koniec zostali jednymi z największych przegranych, ponieważ są najlepszą drużyną, która jest już na wakacjach. Tak niewiele brakowało, żeby przerwać serię czterech lat nieobecności w playoffach, jednak 46 zwycięstw nie wystarczyło, a o wszystkim przesądziła porażka w ostatnim meczu. Oczywiście trzeba docenić to jak gonili ósemkę, bo gdyby nie seria sześciu zwycięstw, nie mieliby już o co grać w ostatnio dzień fazy zasadniczej. Ale też od razu przypominają się te zmarnowane szanse z marca, kiedy przegrywali z drużynami z dołu tabeli w Memphis (pomogli Grizzlies przerwać serię 19 porażek), Dallas i Los Angeles.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Obserwacje (4)
Następny artykułWake-Up: Pelicans znowu wygrali w Portland. 2-0 też dla Raptors i Celtics