Playoffowy Typer 6G 2018: Pierwsza runda

11

Tradycyjne już podczas playoffów ruszamy z kolejną edycją Typera, ale wprowadzamy małą zmianę i teraz Wasze typy zbieramy w poniższym formularzu, a nie przez komentarze jak w poprzednich latach. Tylko odpowiedzi wysłane w ten sposób będą się liczyły, a czas na wysłanie ich macie do momentu startu pierwszego, sobotniego meczu. Na koniec playoffów będą oczywiście nagrody dla najlepszych.

System punktacji pozostaje ten sam: 5 punktów za wskazanie zwycięzcy serii + 2 dodatkowe punkty za wskazanie dokładnego wyniku.

Poprzedni artykułFlesz: Szybkie preview par I rundy play-offów NBA 2018
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (607): Świadomie i dziewiczo wejść na trawę

11 KOMENTARZE

 1. Mam pytanie o League Passa, może ktoś się orientuje…
  Chciałem zakupić LP tylko na playoffy i mamy dwie opcje cenowe „259,99 single payment” oraz „64,99 monthly”, czy mogę wykupić zakupić miesięczną i po finałach anulować czy żeby oglądnąć całe muszę wybrać single payment?
  Z góry dzięki za pomoc.

  Lubię to: 3
  • Możesz wtcofac się w każdym momencie anulujac kredytowa w banku i prosząc o nową jak będą wymagali wytłumaczen powiedz ze zgubiłes, automatycznie kasuje to wszystke zobowiązania.

   Lubię to: 1
  • W zeszłym roku PO zaczęły się 16 kwietnia. Ostatni mecz finału (5 meczowa seria) 12 czerwca. Kupując Monthly payment musisz zapłacić 2 x 64,99 zł, żeby zobaczyć całe lub prawie całe PO – istnieje ryzyko, przy dużej ilości 7 meczowych serii, że wejdzie to w płatność za 3 miesiące, czyli w sumie 194,97 zł. Single payment za pewne całe PO to 199,99 zł. Moim zdaniem, zdecydowanie monthly, jest szansa zaoszczędzić 64,99 :)

   Lubię to: 1