Między Rondem a Palmą (600): Wur(st) z Sześćsetą

26
fot. Youtube
fot. Youtube

Dziś w Palmie.

Jak to bywa, jeden z nas pamięta, a drugi nie o okrągłej liczbie. Rozmawiamy o otwartym konflikcie wewnątrz Szóstego Gracza. Przy okazji obrywa się Mickiewiczowi, megalomanom i kobietom.

Sprawdzamy co w NBA po ostatnim weekendzie, rozmawiamy o młodych Philadelphia 76ers i będących nagle jakby na drugim biegunie młodych Milwaukee Bucks. Ale przede wszystkim dyskutujemy o przyszłości kilku trenerów NBA, którzy są na bardzo gorących krzesłach i bagażnikach.

[wpdm_file id=585] 

muzyka: OceanLab „Lonely Girl” (Gareth Emery Remix) 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Philadelphia 76ers to młodszy brat Orlando Penny’ego i Shaqa
Następny artykułDniówka: Walka o playoffy. LeBron w Miami. Pięć minut Quinna Cooka

26 KOMENTARZE

 1. Panowie, dziękujemy za tyle godzin rozmów i liczymy na przynajmniej kolejne 600 podcastów! Piękna liczba :)

  Jeden z moich ulubionych momentów Palmy, gdy Maciej zaczyna wymieniać graczy z drużyn po kolei, którzy są lepsi od X (dziś Kanter), a Znyk krzyczy „no nieee, błagam” :D

  Lubię to: 41
 2. ZNYKu! Napisałam, że PNŻ zawsze na propsie i tyle! Zresztą, wtedy miałam z Wami separacje, już wróciłam i jest ok! Wszystkiego najlepszego z okazji 500+setka, oby Wam się rozmawiało Panowie jak najdłużej i jak najczesciej z taką samą satysfakcją:) A specjalnie dla Maćka każde zdanie zakończyłam emotkiem lub wykrzyknikiem!:)

  Lubię to: 5
 3. ŻYCZĘ KOLEJNYCH 600 PALM. RZADKO POGLĄDY ZNYKA IDĄ W PARZE Z MOIMI. ALE TYM RAZEM POPIERAM GO W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI JEŚLI CHODZI O POLSKĄ LITERATURĘ. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

  Lubię to: 0