Flesz: Houston doskonali sprawdzony sposób na Warriors. Minnesota robi playoffy po 14 latach

6
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Ostatniej nocy rozegrano 7 spotkań. W Konferencji Wschodniej trwa póki co mało ekscytująca rywalizacja o przewagę parkietu w pierwszej rundzie play-offów. Na Zachodzie z kolei 10 drużyn rywalizuje o 8 miejsc w play-offach, ale to błąd tak myśleć.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Rockets zatrzymali serię Blazers. Game-winner Marcusa Morrisa. Wpadka Jazz
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (598): Wracamy na Killy’m

6 KOMENTARZE

  1. Broda jest irytujący w tych swoich niby flegmatycznych ruchach. Ale właśnie sobie uzmysłowiłem, że to mega inteligentny gracz. I w dodatku jest coraz lepszy, nie wiem czy już osiągnął swój sufit. Nie jest moim graczem, ale doceniam i szanuję.

    Lubię to: 8
  2. Harden jest po raz kolejny fantastycznym graczem w regular season…tylko potem przychodzą PO.
    Może teraz mając Paula u boku będzie inaczej, tylko, że ten jest historycznie zawsze mocno poobijany w postseason. Może być jeszcze tak, że Warriors do czasu finałów konferencji będą w 100% zdrowi, a Houston będzie brakować gwiazdy…oby nie.

    Lubię to: 1