Dniówka: Co dalej z Kings? Rockets w Portland. Pelicans rozpoczynają serię b2b2b

3
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl

Rok temu Sacramento Kings przehandlowali DeMarcusa Cousisna, rozpoczynając kolejną już próbę przebudowy drużyny, która ostatni raz grała w playoffach w 2006 roku… To były czasy, gdy Vince Carter był jeszcze All-Starem, Zach Randolph członkiem Jail Blazers, a Mike Bibby najlepszym strzelcem Kings.

To już dwunasty sezon tego niekończącego się procesu, ale po raz pierwszy od bardzo dawna czuć w Sacramento zmiany na lepsze. Nie ma już sprawiającego ciągłe problemy Boogie’go i kolejnego rozczarowania, że nie doprowadził drużyny do playoffów. Do tego Vivek Ranadaive zszedł w cień i obyło się także bez kolejnego zamieszania z udziałem managementu. To jest wyjątkowo spokojny rok w stolicy Kalifornii, co już jest sporym osiągnięciem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Portland jedną nogą w play-offach, Oklahoma (z Brewerem) w rozkroku, Denver jedna nogą poza
Następny artykułWake-Up: Rockets zatrzymali serię Blazers. Game-winner Marcusa Morrisa. Wpadka Jazz

3 KOMENTARZE