Kajzerek: Historyczne drzewo

1
AP Photo
AP Photo

Gregg Popovich i R.C. Buford zaliczają pierwszy poważny kryzys od dwóch dekad. W rotacji San Antonio Spurs nie ma wystarczająco dużo talentu, by nawiązać rywalizację z dwoma czołowymi zespołami zachodu i jest to w dużej mierze efekt Kawhi-less. Jednak przez ostatnich dwadzieścia lat, dwójka stworzyła bardzo imponujące drzewo, które rozciąga się wzdłuż i wszerz kontynentu. Chyba żadna organizacja w historii koszykówki nie wyprodukowała aż tylu trenerów i menedżerów. Po okresie pracy pod Popovichem i Bufordem masz papiery, by w kolejnym kroku objąć własną drużynę tworząc własny systemy w oparciu o to, czego nauczyli Cię w San Antonio.

– Mieliśmy bardzo dużo szczęścia zatrudniając odpowiednich ludzi – twierdzi Popovich. – W każdym biznesie posiadanie odpowiednich ludzi jest kluczowe; ludzi, którzy są gotowi wziąć sprawy w swoje ręce – dodaje.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Ostatnie 30 dni sezonu zasadniczego. Co dalej z Grizzlies?
Następny artykułWake-Up: 10 wygrana Blazers. Udany powrót Jenningsa. Spurs poza ósemką

1 KOMENTARZ