Przerwa na Żądanie EXTRA: Miejsce listonosza

14

Bartek Tomczak

Rekordziści świata w sztafecie 4×400 metrów – Łukasz Krawczuk i Rafał Omelko – zapraszają na Przerwę na Żądanie EXTRA w której dziś królują debiutanci. Z Michałem Górnym, Przemkiem Kujawińskim i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawialiśmy m.in. o wyścigu Ben Simmons – Donovan Mitchell. Porozmawialiśmy także o kilku innych żółtodziobach, aż ponownie wybraliśmy pierwszą ósemkę Draftu 2017. Dyskusja o debiutantach zaprowadziła nas też do największych przechwytów XXI wieku i przede wszystkim kwestii czy Karl Malone jest TOP15 koszykarzem NBA?

Na koniec Plusy i Minusy i pytanie czy San Antonio Spurs wypadną z playoffowej ósemki. Program zaczęliśmy natomiast od Houston Rockets – czy są już najlepszym zespołem NBA?

*Wybaczcie jakość, zawsze ten szum się jakoś spoko redukował, a dzisiaj był uparty.

WAŻNE: Za tydzień na pewno nas nie będzie. Postaramy się wrócić 24 marca.

Rozpiska podcastu (10.03.2018)

6:15 – Czy Houston Rockets są już najlepszym zespołem NBA?
13:13 – Debiutanci
40:42 – Największe steale XXI wieku / Karl Malone
53:20 – Plusy i Minusy
1:04:34 – Najbardziej czekam na… czy San Antonio Spurs wypadną z playoffowej ósemki?

https://soundcloud.com/przerwa-na-zadanie-extra/przerwa-na-zadanie-extra-10032018

Poprzedni artykułWake-Up: Kompromitujące występy tankujących drużyn. Kolejna komfortowa porażka Cavs, Raptors znów pokonali Rockets
Następny artykułWake-Up: Grizzlies nie przestają przegrywać. Kawhi może wrócić w przyszłym tygodniu

14 KOMENTARZE

  • A gdzie Elgin Baylor w tym top15?Jego trzeba doceniać,to był Julius Erving przed Ervingiem który jak wiadomo był Jordanem przed Jordanem:)
   Ale tak na serio.Baylor naprawdę wzniósł tą grę na wyższy poziom

   Lubię to: 3
 1. Golden State musiało zaliczyć przez pewien czas defensywny slump, a Houston musiało wejść poziom wyżej, żeby w ogóle taka dyskusja się pojawiła. Z całym szacunkiem do Rockets – z tego może być bdb seria, ale póki co IMO Warriors w max 6.

  Lubię to: 3
  • Jest dyskusja.Houston dotarli do tego poziomu.Historyczny atak,bardzo dobra obrona,są głodni wygrywania i mogą mieć przewagę parkietu.Nie dotrą do poziomu w którym będą faworytem ale poza wycieczkami historycznymi nie ma argumentów przeciwko nim.Jeśli Warriors będą w 100% zdrowi i w formie to prawdopodobie wygrają.Piszesz z całym szacunkiem ale chyba jednak tego szacunku nie ma za wiele skoro olewasz ich w kontekscie mistrzostwa.

   Lubię to: 3
   • Z całym szacunkiem do tego, co dokonali. Ile głosów było, że CP3 i Harden się zabiją o piłkę, że Harden i Ryan bedą problemem w obronie.
    Po prostu uważam, że to jest – być może – ich sufit, którego musieli sięgnąć, żeby pojawiło się pytania typu „Czy Rockets mogą wygrać z Warriors” (które się notabene nasiliły dopiero po wyprzedzeniu/zrównaniu się z GSW w tabeli…).

    Warriors mają ten defensywny switch, jak powiedział Maciek. Curry wypadł na chwilę. Warriors się przejechali już na śrubowaniu RS. No i mają ofensywny firepower po swojej stronie.

    BTW – nie ma argumentów przeciwko Houston, ale prawdopodobnie Warriors wygrają :))))

    Lubię to: 0
    • Chodzi mi o argumenty w stylu „zabraknie im talentu” „zabraknie obrońców” „zabraknie shooterów” chodzi mi o sam fakt dyskusji i dania Houston szans.Tylko jeden zespół na koniec wygrywa,Rockets mogą grać nawet lepiej niż teraz a i tak przegrać nie dlatego że czegoś im brakuje tylko że Warriors mogą być zbyt dobrzy.Nie chodzi mi o to że wszyscy teraz mają typować Houston na faworyta i kończyć sezon GSW tylko o poważniejsze traktowanie Rakiet bo są naprawdę dobrzy i to już nie jest patologia jak za czasów Dwighta Browera Terrego i innych Motejunasów oni grają odpowiedzialny basket.

     Lubię to: 2
 2. Naprawdę lubię słuchać przerwy, zawsze coś ciekawego jest, ale Michał Górny w sumie od dłuższego czasu sprawia wrażenie jakby siedział tam za karę. Sorry ale muszę zhejtować ;) Poziom ogólny przerwy jak zwykle wysoki, udział Michała jak zwykle sporo poniżej…

  Lubię to: 9