Flesz: John Wall może nie być konieczny w Wizards. Czy Harden to na pewno faworyt do MVP?

5

wallbealOstatnia noc już tyle godzin za nami, że nie potrzeba jej streszczać. W sobotę Boston Celtics zagrają w Houston w ramach obrony dobrego imienia Konferencji Wschodniej w koncepcji, w której potencjalny pojedynek Houston Rockets z Golden State Warriors ochrzczony (ochrzczany?) zostaje w tych dniach przedwczesnym Finałem NBA.

Pisałem cały tydzień, nie zrobię tego raz jeszcze: zobacz – jeśli ominąłeś – jak w czwartek Philadelphia 76ers wyglądali na tle tego, co teraz biega obok LeBrona Jamesa w Cleveland.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: W sobotę rewanż Rockets z Celtics. Muhammad z ostatnim buyoutem
Następny artykułWake-Up: Raptors wygrali w Waszyngtonie i 10 z 11 ostatnich meczów. 12 porażek z rzędu Marca Gasola

5 KOMENTARZE

  1. Ale to wiadomo od dawna że jeśli Królowi się nie chce zapieprzać w obronie to dlaczego ziomkom którzy biegają obok Niego ma się chcieć? Mają walczyć dla Króla który za chwilę ich osieroci?

    Lubię to: 13
  2. Dobrze ze jest flesz. Flesz powinien być codziennie. Flesze w tym sezonie są najlepsze od początku kariery. Mam nadzieje ze prime będzie trwał przynajmniej tyle co Króla (bóg jest tylko jeden).

    Lubię to: 10