Dniówka: Chris Paul ponownie wraca do LA. Spurs czekają na Leonarda. Comeback Emeki

6
fot. Javier Rojas / Newspix.pl
fot. Javier Rojas / Newspix.pl

W połowie stycznia Chris Paul po raz pierwszy w tym sezonie wrócił do Los Angeles i w czasie meczu nie brakowało emocji, ale dopiero to, co wydarzyło się po jego zakończeniu, na dobre rozgrzało internet.

Opierając się na twitterowych doniesieniach stworzyła się historia, w której Paul wykorzystując znajomość Staples Center, tajemniczym korytarzem prowadził Jamesa Hardena, Trevora Arizę i Geralda Greena do szatni LA Clippers, podczas gdy Clint Capela odwracał uwagę gospodarzy, próbując dostać się głównym wejściem. Szli, żeby zmierzyć się z Austinem Riversem i Blake’em Griffinem. Musiała interweniować ochrona, a nawet wezwano wsparcie policji.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 76ers nie potrzebują Fultza, żeby wygrać Wschód
Następny artykułFantasy 6G: Ligi na finiszu

6 KOMENTARZE

  1. Co z wolnymi agentami, którzy po zwolnieniu nie podpisali umów z nowymi klubami? Ciekawe czy Rose gdzieś podpisze i czy Jennings otrzyma szansę od Milwaukee, bo póki co gra w lidze NBGL.

    Lubię to: 0