Dniówka: NBA wraca po przerwie, Kawhi nie

10
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Sezon regularny wraca po jednym tygodniu przerwy. Dwie trzecie drużyn rywalizować będzie o playoffy i menedżerować zdrowiem graczy, jedna trzecia będzie tankować i próbowała będzie nie dać się złapać.

Gra toczy się o czwarte mistrzostwo LeBrona Jamesa, drugi z rzędu tytuł Golden State Warriors lub pierwszy dla Chrisa Paula. Byłoby szokujące, gdyby mistrzostwo zdobył ktoś inny. Zresztą, byłoby ogromną niespodzianką, gdyby mistrzostwo zdobył zespół z Konferencji Wschodniej.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Mitch Kupchak nowym GM’em Hornets? Chicago Bulls zaczynają tankowanie
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (591): Piekło na ziemi (Uratuj mnie)

10 KOMENTARZE

  1. Co ma charytatywność Cubana wspólnego z tym molestowaniem? Przecież wpłacał kasę równowartości kar od NBA na różne cele od dawna.

    A poza tym jeśli nikt mu nie udowodni tego , że o tym wiedział , to w świetle prawa uznawanego od tysiącleci jest całkowicie niewinny.

    Słaby był ten akapit panie Kwiatkowski…

    Lubię to: 27