Dniówka: Mitch Kupchak nowym GM’em Hornets? Chicago Bulls zaczynają tankowanie

5
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

W zeszłym roku wyszliśmy z Weekendu Gwiazd z niespodziewaną wymianą DeMarcusa Cousinsa do New Orleans Pelicans. W tym roku mamy tak krytyczne ruchy jak 10-dniowe kontrakty dla nieprawdopodobnego Waltera Lemona Juniora (Pelicans), Rashada Vaughna (Magic), Shaquille’a Harrisona (Suns) i Brandona Rusha (Trail Blazers).

W poniedziałek NBA ułożyła się do snu, we wtorek weszła w fazę rem. Liga wróci dopiero w czwartek, bo po raz pierwszy odkąd pamiętam po Weekendzie Gwiazd nie nastąpił trade-deadline. Ale zanim w czwartkowej Dniówce zapowiemy powrót sezonu regularnego, m.in. wizytą Wizards w Cleveland, we wtorek wydarzyło się kilka historii, które już wkrótce znajdą swoje rozwinięcie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKolanowski: Drugi upadek Kermita Washingtona
Następny artykułDniówka: NBA wraca po przerwie, Kawhi nie

5 KOMENTARZE

 1. Umknęła mi jakoś ta śmierć córki Kupchaka. Tragedia.

  Ciekawa rzecz, że ostatni mecz Mitcha (Mietka) w karierze to ten, w którym został wyrzucony za bitkę z Olajuwonem w PO ’86.

  A Jordanowi na pewno nie przeszkadza fakt, że Kupchak to też absolwent North Carolina. Gdyby kończył Duke, chyba nie byłoby tematu pracy w Charlotte :)

  Lubię to: 7
 2. W sumie to podoba mi się ta przerwa bez żadnych newsów i taka bardzo spokojna. Ostatnie dwa tygodnie przed ASG już i tak traktowałem to wszystko po łebkach, ledwo zerkając na wyniki spotkań, nie wspomnę już o jakimś głębszym zaczytywaniu się w artykuły czy inne analizy. A tak, już powoli zaczyna mi tego brakować i myślę, że zadziała to bardzo odświeżająco na pozostałą część sezonu :)

  Lubię to: 20
  • I widzisz ja mam podobnie, tyle że mi już podczas ASG brakowało „regularnej” NBA, a te „3 dni po” to czas cierpienia i smutku. Dobrze, że 6G wrzuca ciekawe: Kermit czy teraz tank raport, bo bym nie strzymał:)

   Lubię to: 0