Wake-Up: 50 punktów McColluma (28 w pierwszej kwarcie). Cavs utrzymali trzecią pozycję na Wschodzie

7
fot. League Pass
fot. League Pass

RIP Rasual Butler

CJ McCollum był on fire rzucając już 28 punktów w samej pierwszej kwarcie i szkoda, że nie musiał grać więcej, ponieważ skończył z 50, a całą czwartą kwartę przesiedział na ławce.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Cavs bez Love’a grają z Heat o trzecie miejsce na Wschodzie
Następny artykułFlesz: Trade-rumors ze środy wieczór (LeBron w …Warriors?), Portland odzyskało swoich Blazers

7 KOMENTARZE

  1. Nowa teoria po obejrzeniu meczu Cavs- Heat, który swoją drogą był jednym z najbardziej paskudnych meczów do oglądania dla mnie w tym sezonie. Mianowicie, LeBron z Wade’m (może bez Wade’a) wracają do Heat. Bron był strasznie milusi dla wszystkich zawodników drużyny przeciwnej, pomagał wstać za każdym razem, przybijał piąteczki. Pat go nie lubi, ale nie jest głupi i przyjmie go z otwartymi rękoma. Zostaje na wschodzie, wygrywa konferencje i wszystko znowu ma ręce i nogi. Super organizacja, super trener, super wszystko. Udanego dnia! ;)

    Lubię to: 8