Flesz: Trade-rumors ze środy wieczór (LeBron w …Warriors?), Portland odzyskało swoich Blazers

10
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Rano dziś wymian bez. Przyjdzie kiedyś czas, gdy słowa przestaną się układać. Póki co, w NBA rozegrano w środę 8 spotkań i serdecznie chciałem wszystkich przywitać w lutym. Nowa gazetka w Biedronce. Mieliśmy ostatniej nocy orgazm C.J’a McColluma w żuciu byczej trawy, paskudną kontuzję Isaiah Canaana, wymian nie mieliśmy, ale kilka plotek, do których poniżej przejdziemy.

Rzędami już też ustawiają się przed Fleszem zespoły do pożegnania, drużyny, które praktycznie mają już tylko matematyczne szanse na awans do play-offów. Ale póki oficjalnie nie tankują jak Dallas, póki jeszcze cierpią jak Memphis i póki Mike Budenholzer prowadzi jeden z najbardziej lojalnych bogom koszykówki systemów gry, jeszcze swojego sezonu nie skończyły.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: 50 punktów McColluma (28 w pierwszej kwarcie). Cavs utrzymali trzecią pozycję na Wschodzie
Następny artykułDniówka: Debiut Blake’a Griffina w Pistons. Wizards bez Johna Walla

10 KOMENTARZE

 1. Mecze chyba takie sobie, ale flesz ekstraklasa.
  Źródła spod Biedronki, hej! Mejd maj dej!

  LeBron w GSW? Po co? Zeby psuć spejsing? GSW za mądrzy, żeby na to iść. Chyba, że cała mądrość poszła precz razem z Lobo tj Logo kurdebele

  Lubię to: 5
 2. Przecież jak LeBron to zrobi, to zbłaźni się jeszcze bardziej niż KD xD to nawet będzie jeszcze gorsze niż The Decision i ucieczka z Miami. Niech to się stanie, a wtedy nawet do cycków nie dorośnie Jordanowi, mimo, że pewnie statystycznie i pod względem pierscieni go dogoni/przegoni.

  Lubię to: 11
 3. Ta cała historia to zasłona dymna Lebrona zorientowana na sianie zamętu i pożogi w Oakland. Lavar ostatnio ucichł na Litwie, więc ESPN oczywiście chwyci się każdego klikanlnego tematu. Lebron trolluje nas wszystkich i uśmiechając się pod nosem przygotowuje się do swoich kolejnych finałów.

  Lubię to: 14