Między Rondem a Palmą (573): Floater był śliczny i to jest najważniejsze

27
fot. pg.gda.pl
fot. pg.gda.pl

Olga Pantelejewa była Boginią tego sportu.

Dziś na gorących łączach.

Kobe Bryant powiesił dziś dwie koszulki, więc otrzymuje od nas tyle czasu antenowego ile powinien otrzymać ktoś kto powiesił dwie koszulki. Rozmawiamy o „Legacy” Mamby  i szukamy naśladowców Mamby w tej NBA.

Dyskutujemy o konsensusie przy wigilijnym stole, o Joelu Embiidzie i lawinie krytyki, która już do niego dociera, a także o Rio Grande Valley Vipers, którzy wyłonili się nagle w Phoenix Suns.

Jest też o wyczynach męskiej 0-12 Legii na parkiecie (mamy insider spoza) i kobiecej Polonii na boisku oraz w autobusach komunikacji miejskiej.

[wpdm_file id=543]

muzyka: Harry Fraud X French Montana & Chinx – Want It To Be

Poprzedni artykułFlesz: Raptors idą po nr 1 na Wschodzie, Phoenix Suns tankują absolutnym jednorożcem trójek
Następny artykułDniówka: LeBron vs. Giannis. Boogie odwiedza Walla

27 KOMENTARZE

   • Wiedziałem że ktoś napisze o Durancie.Duranta nie lubią za przejście do Warriors bo poza tym nie widzę w nim jakiejś wielkiej postaci,interesującą wszystkich która dzieli ludzi.Curry ma ogrom hejterow.Nie lubi się go za jego styl bycia,za wygłupy przed w trakcie i po meczach.Wielu uważa że to tylko knypek od trójek i Westbrook Irving Wall są lepsi.

    Lubię to: 0
  • Może chodziło mu o to, że jest lubiany przez graczy? O tym też ostatnio Embiid wspominał – przyprawa to podobno straaaaaaasznie sympatyczny gość, a fani, innych ,niż Golden State, drużyn, z jakiegoś powodu za nim nie przepadają.

   Lubię to: 0
 1. Vincent van Gogh to wg wielu najwspanialszy malarz w historii. Kopiści Van Gogha jakoś nie są wymieniani nawet w pierwszej dziesiątce największych malarzy. Klon, choćby nie wiem jak doskonały zawsze pozostanie klonem.

  Lubię to: 7
 2. A nie chodziło o to, żeby skorzystać z Kobiego i tankować bez zarzutów o tankowanie?

  Ludzie zawsze znajdą powód, żeby hejtować Embiida. Jednym z powodów na pewno jest to, że nie epatuje pokorą, kolejnym to, że jest Procesem itself, a wiele osób Procesu nie lubi. Hinkiego już nie ma, więc trzeba strzelać do Embiida. A powód zawsze się znajdzie. Czy to forma, jakiś mikro uraz, gest, który wykonany przez kogoś innego by się echem nie odbił. Zawsze można też przypomnieć liczbę meczów, później to ile razy zagrał w PO, i tak bez końca. No ale podoba mi się to, że idzie to w stronę love him or hate him.

  Embiid jest showmanem lubi się bawić zarówno na parkiecie jak i poza nim. To wszystko jest elementem jego gry, ręce podnosi często, wydaje mi się, że jeśli chodzi o przegrany mecz, to gest wykonał też z Kings, czy Lakers.

  Lubię to: 2
 3. znyk zachowujesz się jak nieznośny zblazowany urwis, popisujesz się na siłę kontrowersjami i wychodzi groteskowo. „czy kobe bryant zostawił legacy?” „dirk to od 4 lat kula u nogi dallas.” wyobrażam sobie że życzenia świąteczne też składasz ze skwaszoną miną. czasem wystarczy że się nie przeszkadza. wesołych!

  Lubię to: 6