Kajzerek: Piątka mniej oczywista

1
fot. AP Photo
fot. AP Photo

W tym sezonie NBA ustaliła trade deadline na 8 lutego o klasycznej 21:00. Zespoły mają zatem niespełna dwa miesiące na weryfikacje i działania. Głośno mówi się o DeAndre Jordanie, niepewny swojej przyszłości może być także Marc Gasol czy Nerlens Noel. Ale te nazwiska to tylko szczyt interesującej góry lodowej. Zwracam uwagę na pięć nieco mniej popularnych mających potencjał na wymianę, która nie zatrzęsie, ale zaciekawi..

Kent Bazemore, Hawks

W Atlancie oczekiwano po nim znacznie więcej. Przede wszystkim regularności. W rotacji Mike’a Budenholzera w zasadzie nie odgrywa żadnej większej roli i tak jest już od paru sezonów. Bazemore ma jeszcze 2-letni gwarantowany kontrakt, który wygaśnie w 2019, jeśli zawodnik nie skorzysta z opcji zawodnika na 2019/2020. Zarobki na poziomie 17/18 milionów dolarów będą dla zarządu Hawks kłopotliwe w kontekście próby wytransferowania gracza. Jego obecna wartość nie jest do tych liczb adekwatna.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Ceremonia Kobiego Bryanta. Jazz znowu bez Goberta
Następny artykułWake-Up: Koszulki Kobiego. Game-winner Roziera. Rockets po raz 14, Bulls po raz 6

1 KOMENTARZ

  1. Dobry artykuł, dzięki.

    Spora wiara w Manny’ego Mudiaya. Chłopak w NBA ewidentnie nie wypalił i wydawało się, że jest jedną nogą z powrotem w Chinach. Z drugiej strony to faktycznie dopiero 21 lat (choć nie wygląda i kto go tam wie). Ciekawe jak potoczy się kariera ww piątki.

    Lubię to: 0