Między Rondem a Palmą (572): Przegląd Zachodu


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 15 grudnia 2017

6gwallcousins

Dziś w piąteczku.

Rozmawiamy o socjotechnice w odwrocie, niemieckich przedsiębiorcach i occie. Ale przede wszystkim od 9 minuty robimy wyczerpujący przegląd Konferencji Zachodniej. (Wschód zrobiliśmy we wtorek).

Czy Rockets mogą złapać Warriors? Czy Minnesota powinna się martwić o przyszłość zarówno bliską, jak i daleką? Co ma zrobić Oklahoma?

Omawiamy koncept Denver, koncept wymiany Cousinsa za Beala i Gortata, Oklahomy opcje z Paulem George’m, regres Carmelo i przyszłość Portland.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

61

Komentarze

  1. szczottie

    15 grudnia 2017 o 10:35

    Przystojni trenerzy kiedyś w palmie, przystojni premierzy dziś ;) Mój głos idzie na Buzka i Millera ;)

    Lubię to: 0
  2. mmmsik1@wp.pl

    15 grudnia 2017 o 11:27

    TYLKO KAZEK MARCINKIEWICZ

    Lubię to: 1
  3. Arsenewho

    15 grudnia 2017 o 11:42

    A tak się zastanawiałem: najpierw Palma czy nowe Brockhampton? Maciek rozwiązał problem!

    Lubię to: 3
  4. Łukasz. . .

    15 grudnia 2017 o 12:11

    Westbrook&Iverson – Wybitne talenty ale nie zbudujesz na nich zdrowego,wszechstronnego zespołu.O Wilt’cie nie wiemy tak dużo ale chyba też coś w tym było.Legacy Russa jest bardzo interesujące.Indywidualnie jest luźno top 10 PG all time a jednocześnie jest u mnie drugim najlepszym graczem którego nie chciałbym w zespole.

    Lubię to: 8
    • pwoloszun

      15 grudnia 2017 o 14:46

      Spokojnie z ta mowa nienawisci ;)
      Brozy byl w finalach, kilka razy w finalach konferencji. AI czy Chris Paul marza o takim resume

      Da sie z nim wygrywac, a serducha do gry chyba nikt mu nie odmowi

      Lubię to: 3
      • Łukasz. . .

        15 grudnia 2017 o 15:10

        Jaka nienawiść.W porównaniu do Currego to Russa ja kocham.Jest fenomenalnym graczem ale na dłuższą metę nie da się z nim prowadzić normalnego zespołu.Jest graczem dominującym piłkę do granic możliwości,często nieprzewidywalny,impulsywny Durant grając bez niego jest o klasę lepszy.Być może w idealnym świecie gdzie Westbrook miałby tylko graczy idealnie do niego pasujących typu Thompson,Davies i masa 3 and D to by to wypaliło choć pewnie też nie ale tutaj w szarej rzeczywistości gdzie powinien dać też coś od siebie,zejść czasem na bok,porobić coś innego to nie daje rady.Harden,Curry,Durant,LBJ jeśli chodzi o faktyczną grę w zespole są duuużo bardziej wartościowi.

        Lubię to: 4
        • Pitras

          18 grudnia 2017 o 01:10

          Moja opinia jest taka, że teraz łatwo robić szum, gdy zapomina się że praktycznie 3 prime Thunder zostały wyjęte przez kontuzje Duranta, Ibaki i Westbrooka właśnie. Teraz mając pewność że “tamci” Thunder nie zdobędą już mistrzostwa bardzo łatwo wejść na górkę i krzyczeć że z Westbrookiem nie zdobędziesz mistrzostwa.

          Piszesz, że Westbrook powinien porobić z boku, a nie dominować piłkę. Czy wyżej wymienieni przez Ciebie gracze tak właśnie robią? Bo mi się nie wydaję. A fakt jest taki, że ten człowiek przez całą swoją karierę nie miał poważnego trenera w NBA, który byłby w stanie coś stworzyć i zaproponować alternatywę. Teraz pytanie czy Durant jest o “klasę lepszy” grając pod niego czy grając pod drużyną stworzoną i przygotowaną przez Steve Kerra?

          Lubię to: 0
      • Łukasz. . .

        15 grudnia 2017 o 15:15

        Co do CP3 to chyba widać że dopiero teraz w wieku 31/32 lat zrozumiał trochę że nie tędy droga i bycie takim jedynym generałem który robi wszystko nie daje efektów.Ale bez porównania,Paul miał masę pecha i jednak wygodniej mieć Duranta niż Griffina.

        Lubię to: 0
  5. goozman

    15 grudnia 2017 o 12:42

    fraszka od premiera https://www.youtube.com/watch?v=iF1qYTY6uJ8

    Lubię to: 1
  6. Lanfaust

    15 grudnia 2017 o 15:16

    Waldek Cimoszewicz!!
    A Krzaklewski nigdy nie był premierem ( przynajmniej formalnie)

    Lubię to: 4
    • Neithan

      15 grudnia 2017 o 15:31

      Włodek :) Waldek to ten co chciał być stażakiem.

      Lubię to: 2
      • Lanfaust

        15 grudnia 2017 o 20:34

        My bad

        Lubię to: 0
        • Chyzio

          15 grudnia 2017 o 20:51

          Pan panie Waldku pan się nie boi, naród murem za panem stoi.
          A strażakiem chciał być Wojtek.

          (Waldemar Pawlak i Włodzimierz Cimoszewicz)

          Lubię to: 1
  7. bubsatchi

    15 grudnia 2017 o 15:38

    Marek “W Oku” Belka!

    Badum-tss.

    Lubię to: 0
  8. Behemot

    16 grudnia 2017 o 11:39

    Leonard trafia w Blazers 54% za trzy w tym roku. Gra naprawdę nieźle, ale dostaje mało minut. Wg mnie spokojnie mogliby mu dać kilka minut więcej kosztem Nurkica, zwłaszcza że bardzo brakuje im spacingu.

    Lubię to: 0
  9. antek

    17 grudnia 2017 o 15:08

    czyli że Houston w obecnym składzie nie ma szans z w serii playoffowej z gsw ?

    Lubię to: 0