Pikle do Kawówki (28): A jak Ayton i B jak Bamba (+Mailbag)

6
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Wracamy po trzech tygodniach przerwy i przed świętami zaglądamy do garnka, w którym gotują się nasi duzi bohaterowie Draftu 2018. Wspólnie z Sebastianem omawiamy start akademickich karier topowych prospektów DeAndre Aytona i Mohameda Bamby. Zastanawiamy się czy rosną, czy też maleją szanse Luki Doncica na wybór z #1 Draftu.

Odpowiadamy na Wasze świetne pytania. Czy drużyna XXI wieku z Kentucky pokonałaby Warriors? W kogo powinni celować w drafcie Phoenix Suns? Rozwiązujemy też kilka zagadek, takich jak kim jest Rui Hachimura, a na końcu Sebastian wymienia guardów i wingmanów, na których koniecznie teraz trzeba patrzeć. Mamy też kilka płomiennych rantów dotyczących debiutantów w NBA.

Czekamy na Wasze pytania tutaj lub na Twitterze pod hashtagiem #Pikle6G

[wpdm_file id=541]

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Paul George wygrał w powrocie do Indiany. 11 zwycięstwo Rockets
Następny artykułDniówka: Lakers odwiedzą LeBrona. Kryzys Pistons

6 KOMENTARZE

 1. Czy była w XXI wieku (ewentualnie: kiedykolwiek) w NCAA taka drużyna, która mogłaby wygrywać mecze, gdyby przenieść ją w danym sezonie w całości do NBA? Czy byłby dla niej możliwy np. bilans 15-67 lub lepszy?

  Lubię to: 2
 2. Czy Terrance Ferguson może być dla Oklahomy kimś więcej niż szalonym dunkerem, który może wygrać konkurs wsadów? Chodzi mi o perspektywę tego sezonu, ale również kilku następnych.

  Lubię to: 0
 3. Pytanie może nie jest fachowe, ale taka ciekawostka for me: Jimson obstawiasz również u buka NCAA? Bo to, że obstawiasz zakłady na NBA wiem już z Fleszy ;)

  Pozdrowienia i podziękowania za kawał dobrej roboty dla Jimsona i Seby, a dla Was i dla Waszych rodzin życzę zdrowych Świąt przede wszystkim! :)

  Lubię to: 0
 4. I nasunęło mi się jeszcze jedno, ale takie podwójne pytanie:
  Josh Jackson czy Malik Monk?
  Frank Jackson czy Frank Mason III?
  Z zestawionych par, kto wg Was zrobi większą karierę w NBA? Którego szybciej liga wypluje?

  Lubię to: 0