Pikle do Kawówki (26): Pierwsze wrażenia (+ Mailbag)


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 16 listopada 2017
fot. AP Photo

fot. AP Photo

Dostaliśmy dwa mecze w #GodMode przez dwa ostatnie dni. Razem z Sebastianem rozmawiamy o Joelu Embiidzie i przechodząc do wtorkowego Champions Classic o Graysonie Allenie. Nasze pierwsze wrażenia z występów w tym sezonie kilku kandydatów do Draftu 2018. Pierwsze (głównie) rewelacje i rozczarowania.

Rozmawiamy o Duke vs Michigan State (od 4 min.) i Kansas vs Kentucky (od 22 min.). Odpowiadamy na Wasze pytania (od 32 min.) i sprawdzamy co czeka nas w nadchodzącym tygodniu NCAA (od 46 min.).

 

Login Required

45

Komentarze

 1. DrunX

  16 listopada 2017 o 18:10

  Pytanie

  Ktorego wysokiego gracza chcielibyscie zobaczyc wybranego przez Suns w przyszlym roku?

  Lubię to: 0
 2. bariibal

  16 listopada 2017 o 19:41

  Jak dobry byłby Doncic w tym sezonie NCAA i czy nie jest tak, że gdyby zagrał sezon akademicki przed draftem w USA(wiem że nie może) rozwinął by się bardziej atletycznie co w mockach mogło by go pchnąć do góry, a może poszło by to w drugą stronę, co sądzicie?

  Czy wśród obecnej klasy draftu możemy szukać kolejnego LeBrona James’a Simmons’a ?

  Jaki gracz może mieć podobną karierę co Jimmy Butler, chodzi mi o charakter, nieustępliwość i w miare rozwoju wiekszą role w ataku ? Og Anunoby? Kto kolejny?

  Lubię to: 1
 3. Wojt_ASR

  16 listopada 2017 o 21:21

  Co do Embiida to czemu miałby się bać robić coś w trakcie meczu, skoro za dzieciaka ot tak walczył sobie z tygrysami?

  Lubię to: 4
 4. zNYKający

  16 listopada 2017 o 23:08

  Tygrysy nie mieszkają w Afryce.

  Chyba, że chodzi Ci o jakieś niedobitki Africa Korps Rommela…

  Lubię to: 23
 5. qbeq

  17 listopada 2017 o 10:52

  Hah no ok, Grayson nie nadaje się na typa z charakterem młodego Kobiego, zwłaszcza, jak przeczytałem ten tekst:

  https://www.theplayerstribune.com/grayson-allen-duke-basketball/

  No ale ok, czekamy, może ktoś się znajdzie ;)

  Lubię to: 0
 6. fluber

  19 listopada 2017 o 09:20

  1. Pytanie do Chłopaków. Wyobraźmy sobie, że macie znowu 19 lat i jesteście notowani w okolicach 100 miejsca tegorocznego ( 2017 ) naboru do NCAA. Możecie wybrać każdą uczelnię, wszystkie oferują Wam stypendium, macie mocne i słabe strony, takie jak mieliście w wieku 19 lat ( czyli, jak rozumiem nie do końca pasujące do obecnej NBA ), oczywiście na ciut wyższym poziomie, takim, który pozwala Wam być notowanymi w TOP 100.
  Jaką uczelnię wybieracie? Czym się kierujecie? Trenerem, programem, możliwością zdobycia minut na parkiecie (zakładam, że wiecie już kto będzie grał na której uczelni), atmosferą, położeniem geograficznym, poziomem naukowym uczelni? Proszę, żebyście wybrali, zakładając, że nie jesteście opcją na one and done, tylko chcecie poprzez rozwój swojej kariery w NCAA przez 3-4 lata poprawić się na tyle, by zostać wydraftowanym.
  2. Czy drużyna NBA złożona wyłącznie z byłych graczy Kentucky Wildcats ( Wall, Booker, Towns, Davis, Cousins, Bledsoe, Patterson, Murray, Noel, Randle, Rondo, Fox, Monk, Kidd-Gilchrist, Kanter ) wygrałaby w serii do 4 wygranych z Golden State Warriors?
  3. Gdybyście mieli możliwość zwolnienia jednego trenera w NBA i wstawienie na jego miejsce dowolnego trenera z NCAA to kto by to był? Których trenerów z NCAA widzielibyście pracujących w NBA? Czy jest wśród nich materiał na drugiego Brada Stevensa?

  Lubię to: 1
 7. Majk

  21 listopada 2017 o 10:50

  #pytanie

  Którzy z obecnych rookie i freshmanów (możecie też rozpatrzeć to pod kątem klasy 2018) może liczyć na karierę w stylu Jamala Crawforda? Mam na myśli role playera, który przez lata będzie trzymał równy poziom, dostarczał stałą produkcję statystyk i od czasu do czasu, już w sędziwym wieku będzie w stanie czymś porwać widza jak Jamal crossem, tudzież szalonym rzutem za 4 punkty.

  Lubię to: 0
 8. fluber

  21 listopada 2017 o 20:34

  Czy michael porter powinien zgłosić się do draftu 2018?

  Lubię to: 0

Skomentuj