Sitarz: Pierwszy przegląd zespołów przed sezonem 2017/18: Northwest Division

7
fot, Jim Cowsert / Newspix.pl
fot, Jim Cowsert / Newspix.pl

Dywizja przepełniona gwiazdami. Dywizja duetów: Rubio-Gobert, Westbrook-George, Lillard-McCollum, Millsap-Jokić, Butler-Towns. Dywizja bardzo dobrych trenerów i zespołów, których aspiracje są zbieżne – awans do playoffów. W tej części ligi NBA nie powinno być nudno.

Atlantic Division | Pacific Division | Southeast Division

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł5 trenerów, którzy siedzą na gorącym krześle
Następny artykułSzósty Gracz Top100: #74 Nerlens Noel

7 KOMENTARZE

  1. Nie kupuję tego „cierpienia” Kevina Duranta. Gry Westbrook grał z KD nigdy nie zdobywał w sezonie więcej niż ~23,5 pkt na mecz. Dopiero gdy Durant złapał kontuzję RW zrobił średnią 28, a po jego odejściu 30 pkt.

    Westbrook też nie kradł Durantowi rzutów w crunch time. Pamiętam tylko jeden taki jaskrawy przykład w serii z Clippers gdy Westbrook odpalił bezsensowną trójkę pod koniec, ale tak to zdecydowane pozwolenie na rzuty w końcówkach miał Durant.

    Lubię to: 3
  2. „(…)I będzie to problem, gdyż bez regularnego rzutu – nawet z mid-range – ciężko otworzyć rolującemu środkowemu – także bez rzutu z pół-dystansu – jakąkolwiek przestrzeń(…)”

    Czym się różni mid-range od pół-dystansu? Myślałem, że to to samo(?)

    Lubię to: 0