Dniówka: Kolejna odsłona dramy w Chicago – Jimmy Butler vs. management Bulls

3
KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl
KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

Po zeszłotygodniowym zamieszaniu w Chicago, zakończonym fatalnym występem przeciwko Miami Heat, wygląda na to, że sytuacja Bulls nieco się uspokoiła. Dwyane Wade i Jimmy Butler wylali swoje żale, Rajon Rondo wstawił się z młodszymi kolegami, Fred Hoiberg spróbował być twardy i ukarał liderów sadzając ich na ławkę i ten cały konflikt nie rozsadził zespołu. Przynajmniej na razie.

Wczoraj Bulls zrobili blowout w Oklahomie, była to ich druga wygrana z rzędu i dalej utrzymują się w najlepszej ósemce Wschodu. Nie ma powodów do paniki.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Barkley vs LeBron
Następny artykułPikle do Kawówki (9): Co zrobią Lakers i Celtics w Drafcie 2017?

3 KOMENTARZE

  1. Nie macie wrażenia, że okienko transferowe w NBA powinno być krótsze? Jak dla mnie to dwumiesięczne bajdurzenie o potencjalnych wymianach (z których 90% nie dochodzi do skutku) jest nużące.

    Mam refleksje, że w NBA wszystko trwa za długo: timeouty, kalendarz wymian, sezon w skali makro…

    0