Kajzerek: Przystanek Wałbrzych

5
fot. Andrzej Romański / PZKosz
fot. Andrzej Romański / PZKosz

Dwa tygodnie przygotowań kadra podsumowała dwumeczem z reprezentacją Holandii. Drugie spotkanie mogliście zobaczyć za pośrednictwem Polsatu, pierwsze było zamkniętym sparingiem z nietypową formułą pięciu kwart.

Krótka dygresja zanim przejdę dalej. Już trzeci rok z rzędu zebrałem się na to, by przenocować w Wałbrzychu. Mimo reputacji tego miasta nie będę specjalnie wracał do domu. Opuściłem kino około 22/23. Z Galerii Victoria przejechałem do śródmieścia licząc na chmielowe orzeźwienie w jednym z tamtejszych – ­ myślę – ­ tętniących życiem ogródków, pubów, klubów. Podczas 30 minut poszukiwań jedyną rzeczą jaką słyszałem była fontanna na rynku przed iluminacyjnym ratuszem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRio 2016: Zapowiedź 2. kolejki grupy A. Czy Francuzi dojadą na igrzyska? Czy Australia nie spuści z tonu?
Następny artykułRio 2016: 2-0 dla USA i Australii

5 KOMENTARZE