Tarik Black zostaje w Los Angeles Lakers za $12,85mln

3
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Przyszłoroczny draft ma być jednym z najsilniejszych w tym millenium. Zdaniem Chada Forda z ESPN jest ok. 11-12 zawodników z potencjałem All-Star, a Ben Simmons i Brandon Ingram jako jedyni z tegorocznego draftu poszliby w Top-14 za rok w czerwcu. Los Angeles Lakers tymczasem mają w przyszłym roku wybór w I rundzie zastrzeżony już nie w Top-5, ale w Top-3. Inaczej trafi on do Philadelphia 76ers. Ale po trzech dniach free-agency Lakers wciąż jeszcze są na papierze drużyną na pierwszą trójkę draftu.

Za Shamsem Charanią z „The Vertical”:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMatt Barnes i Garrett Temple w Sacramento. Kings nie szaleją z rozdawaniem pieniędzy
Następny artykułTomas Satoransky opuszcza Barcelonę i przenosi się do Wizards

3 KOMENTARZE

  1. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że kolejne newsy o LAL wszyscy traktujemy jak folklor. Niczym wieści z krainy niedźwiedzi polarnych. Z uśmiechem politowania na ustach :)

    Lubię to: 0
  2. Jim Buss przegra obietnicę ale czy siostrzyczka będzie lepsza? Trudno nie być lepszym od brata półgłówka ale mimo wszystko posprzątać bałagan i zdobyć/przekonać gwiazdy do gry w LAL?

    Lubię to: 0
  3. Mi się to co robi LA w miarę podoba,mają 4 ludzi z ogromnym talentem w wieku 19/22 i nie potrzebują 26/28 letnich gwiazd tylko ogrywać tych młodych i dodawać role playerów.

    Lubię to: 0