Jared Dudley wraca do Phoenix

3
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl

W zeszłym sezonie Phoenix Suns prawdopodobnie mieli jedną z najgorszych szatni w całej lidze. Obrażony na drużynę Markieff Morris chciał odejść, Tyson Chandler był sfrustrowany, że spędza ostatnie lata swojej kariery w tak słabym zespole, Jeff Hornacek nie potrafił dotrzeć do swoich zawodników i długo pozostawał jedną nogą na wylocie, bo władze klubu zwlekały z podjęciem ostatecznej decyzji o jego zwolnieniu, a do tego jeszcze właściciel Robert Sarver wtrącał się ze swoimi komentarzami o niedojrzałym, młodym pokoleniu zawodników. Nie było tam atmosfery do budowy dobrego zespołu i wszystko szybko się posypało.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMagic podjęli kolejną dziwną decyzję i podpisali Jeffa Greena
Następny artykułJoe Johnson na dwuletnim kontrakcie w Jazz

3 KOMENTARZE

  1. Źródła z Phoenix mówiły, że Suns nie będą atakować topowych wolnych agentów, że chcą podejść do tworzenia składu na spokojnie i strasznie podoba mi się ruch, który wykonali. Dudley to bardzo przydatny zawodnik dla drużyny, która jest na takim etapie budowy. Bender i Chriss mają idealnego mentora :)))))

    Lubię to: 0