5-na-5: Podsumowanie sezonu – MVP

10
fot. Dan Honda / Newspix.pl
fot. Dan Honda / Newspix.pl

Chcemy, czy też nie (choć chyba bardziej chcemy), sezon regularny chyli się ku końcowi. A jeśli tak, to nadszedł czas na podsumowania. Przez kolejne dwa tygodnie będziemy w formie 5-na-5 przyznawać nasze nagrody i podsumowywać to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilka miesięcy. Jako pierwsza kategoria, w której wielu wątpliwości nie było…

1. Piąty najlepszy gracz tego sezonu to…

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPowrót Clippers i wielki rzut Redicka
Następny artykułDniówka: Spurs w Oklahomie. Wyścig o playoffy. Koniec sezonu Meyersa Leonarda

10 KOMENTARZE

 1. Nie ma opcji, żeby Kawhi był już lepszym graczem niż LeBron. Czy nawet miał lepszy sezon, jest najlepszym defensorem, ale w ataku nie jest blisko wpływu jaki ma James. Dla mnie Steph, LeBron, Kawhi, Durant, Westbrook. CP3 tuż za top5.

  Niedoceniony jak widać Westbrook :) Tak naprawdę tylko wspominany przy Durancie, a jego rozwój jest porównywalny do Leonarda. 3 lata temu był rakiem, który nie podaje. Teraz to top3 kreatorów NBA.

  Lubię to: 0
 2. Wiadomo – CP3 ma tutaj K&K lobby na 6G a liderem jest takim, że nawet półfinał konfy jest na wyspie marzeń. MVP? Yup, he’s valuable for his team, ale wiecie co? Gdyby Blake był zdrowy (i nie trącał kolegów od 'sprzętu’) a CP3 był na oddziale dla geriatrics to Clippers może wyglądaliby jak kontender? Wiadomo, wróżenie z fusów – do tego mój wpis to żaden rant na Chrisa bo jestem fanem talentu odkąd przyszedł do ligi, ale stawianie go tak wysoko? Hmm..
  MVP to dziwna kategoria. Niektórzy dają głos dla najlepszego z graczy, niektórzy dla najbardziej liczącego się gracza. Bilans ma znaczenie, nikogo nie interesuje robienie 30/5/5 w ostanim zespole w lidze.
  Jeśli kategorie brac dosłownie – gdzie Lillard?? Gdzie Westbrook?

  Dzięki 6G za wpis, wiemy ze ciezko o coś świeżego w temacie, bo czytelnicy, tak jak i Wy (clearly°°) czekacie na Playoffs.
  Trochę szkoda, że Mack wrzuca ciekawsze teksty na WP, po czym pozwala swoim impresjom popłynąć na co-drugi-dzien dniówkach na 6G.

  Dużo zdrowia i smacznych jajek życzę wszystkim tworzącym najlepszy portal o koszu w sieci. Całej redakcji oraz zNYKowi oraz wszystkim czytelnikom! Dobrych Świat Wielkiej Nocy!

  Lubię to: 0