Przedostatnia prosta Buldoga?

10
fot. archiwum prywatne Przemka Karnowskiego / fan page FB
fot. archiwum prywatne Przemka Karnowskiego / fan page FB

Nie pamiętam ile to już razy stwierdzałem, że jakiekolwiek powroty bywają ciężkie. Zazwyczaj tak jest. To wszystko nazywamy po prostu życiem, dorosłym czy nie, ale życiem.  Życie weryfikuje nas każdego dnia, kiedy pchamy swój głaz pod górę. Jedni mają lżej, inni borykają się z ogromnymi problemami.

Ja osobiście zacząłem doceniać bardziej istotne rzeczy całkiem niedawno. Chyba dlatego, że wchodzę rocznikowo w wiek magicznej 30-tki, ale głównie dlatego, że jestem naprawdę szczęśliwym ojcem dwóch ślicznych córek, bez których pchanie głazu nie miałoby większego sensu. Nie będę się usprawiedliwiał po raz kolejny, jedynie chciałbym przeprosić tych kilku fanów NCAA w Polsce za brak aktywności Ambasadora C. na tym kochanym, mającym dla mnie ogromne znaczenie blogu/serwisie. Życie… Nie Żywiec, ale Życie…

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł5-na-5: Po trade deadline
Następny artykułFlesz: 51 punktów Lillarda w 31 minut i skalpy Warriors, aż 14 meczów w piątek

10 KOMENTARZE

 1. moje pytanie , jakie byly oceny scoutow na wybranie w dracie 2015? Dobre wystepy w March Madness, podbily jego wartosc, z perspektywy czasu , nie warto bylo probowac?

  nie znam to sie to sie wypowiem xD, ale wydaje sie jakies rumorsy chodzily ze jest zainteresowanie klubow NBAna 2nd runde, wiec jak procentowo jestes to przyblizyc czy faktycznie te plotki mialy pokrycie, czy tylko sfera plotek gazetowych ?

  Lubię to: 0
  • Od dwóch lat staram się nie patrzeć na oceny skautów z różnych portali, bo jest to za przeproszeniem o dupę rozbite. Jedyny miarodajny wyznacznik to Draft Express, gdzie w maju 2015 Przemo raz był bodajże w Top 60. Chad Ford z ESPN nie jest skautem, ale o tyle, że zna ludzi z managementów niemal każdego klubu.

   Czy warto było próbować? Nie wiem, musiałbym się postawić w jego sytuacji. Kontuzja mogła mu się przydarzyć wszędzie, nie tylko w Gonzadze. Plus, że skończy na spokojnie studia.

   Czy było zainteresowanie klubów przed Draftem 2015? Było. Nic więcej nie mogę napisać. Lojalność :)

   Lubię to: 0