Pacers @ Spurs: Nikt nie wygrywa w San Antonio

4

Jeszcze jeden bardzo dobry mecz San Antonio Spurs i jeszcze jeden z fantastyczną obroną. 18 punktów przewagi na niecałe 3 minuty do końca meczu i 24 zwycięstwo w tym sezonie. 106-92 dla Spurs.

1) To co Kawhi Leonard zrobił z Paulem Georgem w obronie, to co cały zespół zrobił z najlepszym graczem rywali… brakuje słów. George trafił tylko 1 z 14 rzutów, zagrał tylko 6 minut w czwartej kwarcie i został całkowicie pozbawiony przyjemności gry w koszykówkę. Jeszcze w pierwszej kwarcie zapowiadało się na bardzo fizyczny matchup, bo George nie odstawał w obronie i równie intensywnie pracował na Leonardzie, który trafił wtedy tylko 2 z 7 rzutów. Ale tak jak Leonard wrócił do meczu po przerwie, tak Paula George’a już w nim nie było. 0-5 w trzeciej kwarcie i Spurs zabrali mu nawet podania po pick-and-rollu. Po 4 asystach w pierwszej połowie, George grał z piłką w rękach i oddawał ją nie wtedy kiedy chciał, a kiedy musiał.

Poprzedni artykułFlesz: Season-high 27 punktów Gortata, Kawhi zjadł Paula George’a, Durant był clutch z Clippers
Następny artykułDniówka: Pozytywne historie