Spokojna wygrana Cavaliers

9

Mecz kontrolowany przez Cavaliers od połowy drugiej kwarty, kiedy runem 11-2, ruchem piłki i obroną wypracowali 15 punktów przewagi po 24 minutach. W drugiej połowie Bucks próbowali gonić, zbliżyli się na 9, nawet 7 punktów, ale Cavaliers wykorzystali swój własny talent oraz jego braki po stronie rywali. 115-100 dla Cleveland, rewanż za porażkę po dwóch dogrywkach w poprzednim tygodniu, 9 zwycięstwo w sezonie Cavs, 7 porażka Bucks.

__________________________________

Abonament 90 dni44 zł

Abonament 360 dni139 zł

0

1. Sorry ale dzisiaj można pisać tylko o jednym meczu ;) Chyba że jeszcze planujesz wrzucić Warriors – Clippers :)

P.S. Freddie Gibbs – Careless, ale to jest numer, przepraszam za OT ale musiałem to napisać :)

Lubię to: 0
  2. Liczyłem, że przeczytam tu w końcu rozwiązanie zagadki, dlaczego Johnny O’Bryant Trzeci jest w rotacji drużyny NBA, ale chyba jednak tego nie wie nikt :( Ogólnie, jak tak oglądam tych Bucks dość regularnie od zeszłego sezonu, to mam wrażenie, że J-Kidd jest ch..wym trenerem na poziomie decyzji personalnych. Już nie mówiąc o tym biednym Johnnym, to najpierw zamienił Knighta na MCW i o ile na początku chciałem dać temu ruchowi trochę czasu, to teraz wg mnie coraz ciężej obronić taką decyzję. Później Monroe, niby w ataku nadwyżka nad Paczulią, ale OffRtg jest prawie taki sam jak rok temu, a DefRtg spadł aż o 9. Do tego sporo dziwnych ruchów w rotacji. Ciekawi mnie, w którą stronę to się będzie rozwijało, bo na razie Bucks wygrali 1 mecz z drużynami koszykówki nie nazywającymi się Nets, Sixers albo Knicks i to chyba po Rockets największy zawód początku tego sezonu. No i oczywiście #FREEJOHNHENSON

Lubię to: 0
    • Mam wrażenie, że jedyna możliwością dla której tak mało gra Henson, są naciski ze strony włodarzy, by duże minuty rozgrywał Monroe. Coś w stylu “hej, wydaliśmy w cholerę siana to ma grać, inaczej wyjdziemy na głupków”. Bucks w ostatnich latach mieli dwóch dobrych podkoszowych z czego jeden się wypalił, a drugi jest blokowany przez przepłaconą gwiazdeczke. Chociaż ciężko mówić o nim gwiazda.

Lubię to: 0
    • Transfer Knight – MCW tak jak powiedzial ostatnio Kidd to tylko i wyłącznie kasa. Mieli do wyboru dac siano Knightowi albo Mideltonowi, wybrali tego drugiego. MCW ma jeszcze debiutancki kontrakt + to ze pewnie liczyli na jakies cuda z jego rzutem( i pasuje profilowo do ich systemu obrony). Obstawiam, ze MCW długo tam miejsca nie zagrzeje i Bucks sprowadza jakiegos first pass rozgrywajka dobrego w obronie, nie koniecznie punktującego

Lubię to: 0
  3. Czy Jabari Parker nie powinien rzucać za trzy? (to zresztą tyczy się wszystkich w Bucks). Wiem, że to dopiero jego drugi sezon po pierwszym niepełnym, ale dziwi mnie, że nie pracował nad tym, tym bardziej, że w dzisiejszej NBA jego naturalną pozycją wydaje się być smallbalowa 4-ka. Bez rzutu za 3 trudno mu będzie zostać gwiazdą w tej lidze (wiadomo, wjazdy i dunki są fajne, ale w zespole walczącym o “coś” będzie psuł spacing).