Między Rondem a Palmą (295): Podsumowanie offseason Utah Jazz i Washington Wizards

3

W dzisiejszej gumowej kaczce.

Rozpoczynamy od kolejnego wątku seksafery Derricka Rose’a, zastanawiając się czy ma ona związek z tym, że ktoś przerobił mu twarz na jesień, od której zaczynamy tak naprawdę.

Robimy małe riwiu dni dla mediów – zajawiamy Narcos. Jeden z nas jest zdziwiony, że sam typuje Nikolę Mirotica na prawie All-Stara.

Aż w końcu docieramy do Utah Jazz i Washington Wizards. O Wizards mówimy wyraźnie.

Kończymy szukając krytyki dla Lewandowskiego i niestety znajdujemy ją…

[wpdm_file id=178]

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDerrick Rose odpowiedział w sprawie zarzutów o gwałt, przedstawił swoją wersję wydarzeń
Następny artykułPolubić Reggie’ego Millera

3 KOMENTARZE

  1. Narcos godni polecenia zdecydowanie :) Wydarzenia są prawdziwe, jedynie historia trochę sfabularyzowana na potrzeby serialu. Realizm podnoszą jednak fragmenty z filmów dokumentalnych w to wplecione :)

    Lubię to: 0
  2. Z okazji offseasonowych nudów oglądałem mecze z zeszłorocznych PO, przy okazji słuchając archiwalnych palm. Palma #88, pierwsza po losowaniu kolejności w drafcie. Maciek:

    „Cavs mogliby skonfigurować nową Big3. Kyrie Irving, Lebron James i, dajmy na to, Kevin Love. Wymieniając #1 do Minnesoty lub schodząc w dół draftu (…) i w ten sposób pozyskać Kevina Love, i potem pozyskać Lebrona”.

    Maciek niczym Wróżka Agata;) http://www.youtube.com/watch?v=sTZ251MAzbc

    Lubię to: 0