Warriors chcą dalej bić rywali, mają Steve’a Nasha

3
fot. Bai Xuefei / Newspix.pl

Gdzieś na obrzeżach koszykówki NBA grze przygląda się weteran, który bagażem swoich doświadczeń zakończy proces zmiany Stephena Curry’ego z chłopca w mężczyznę. MVP poprzednich rozgrywek zdecydowanie chciał sobie z ligi zażartować i poprosił Steve’a Kerra o ściągnięcie do drużyny absolutnie najlepszego człowieka. MVP dużymi krokami zbliża się do swojego prime’u i obecność z boku Steve’a Nasha powinna uczynić ten okres jeszcze bardziej wyjątkowym dla gracza; dla nas.

Golden State Warriors nie planowali off-season z fajerwerkami, a mimo to zrobili jeden z największych przechwytów lata sprowadzając Steve’a Nasha w roli specjalnego konsultanta. W skromnym Oakland trzy ogromne nazwiska. Mówimy o prawie hall-of-fame rozgrywających w jednym miejscu pracujących z drużyną, która właśnie wychodzi z mistrzowskiego sezonu. To ogromne zwycięstwo Warriors, bo Nash oprócz pracy z Currym, będzie także przyglądał się drużynie zarówno na płaszczyźnie indywidualnej, jak i zespołowej.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSędziowie też mają swój obóz treningowy, pracowali nad spacingiem i Joey’em Crawfordem
Następny artykułAnthony Bennett wraca do domu, podpisał kontrakt z Toronto Raptors

3 KOMENTARZE