Między Rondem a Palmą (292): Podsumowanie offseason Portland Trail Blazers i Sacramento Kings

12

W dzisiejszym Bildzie.

Najlepsi sportowcy w historii Niemiec to problem. Koniec złotej epoki hiszpańskiej koszykówki? Prawdopodobnie nie. O tym, że ole ola nie bardzo idzie w parze z Pogonią.

Porozmawialiśmy o zbliżającym się buyoucie Anthony’ego Bennetta (słodko nie będzie mu nigdzie) i o negocjacjach Golden State Warriors i Harrisona Barnesa (o chłopcu, który chce za dużo). Odkurzyliśmy też podsumowanie offseason – samotny biały żagiel Damian Lillard i soon-to-be-katastrofa w Sacramento Kings.

[wpdm_file id=175]

Ściąganie Palmy umili Anderson Paak, który wybił się na „Compton” Dr Dre i który jest kotem:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Wolves wykupią kontrakt Anthony’ego Bennetta
Następny artykułLeBron nie wywiera presji na Cavs w sprawie kontraktu Thompsona?

12 KOMENTARZE

 1. Lubiłem Steffi Graf w siatkówkę :D

  Ja też jej kibicowałem swoją drogą :) Borisowi Beckerowi zresztą też :) A moim ulubionym piłkarzem za dzieciaka był Klinsmann, no i oczywiście Dirk i Dennis, Schmidt ze skoków też spoko, zawsze był miły dla Małysza

  Lubię to: 0
 2. Top 3 niemieckich sportowców (a w zasadzie sportsmenek)? Proszę bardzo (kolejność dowolna): Franziska Van Almsick, Katja Seizinger, Katarina Witt (polecam przejrzeć zdjęcia u szczytu karier tych pań). Honourable mention – Magdalena Neuner.
  A co do katastrofy? Vivek się wnerwi i sprzeda zespół do Seattle :-) Fajnie nie?

  Lubię to: 0
 3. Ok, są Niemcy, jest NBA więc za espn SportsCenter:
  cyt.
  Other familiar feats similar to Robert Lewandowski’s 5 goals. • Tracy McGrady: 13 Pts in 35 seconds • Reggie Miller: 8 Pts in 9 seconds

  Lubię to: 0