Raport: NBA rozpoczęła badania nad urządzeniem, które może stać się wkrótce częścią stroju meczowego

3
fot. Catapult
fot. Catapult

Już za dwa tygodnie rozpoczynają się obozy przygotowawcze i ostatnie odliczanie do startu nowego sezonu. Skończą się wreszcie te dłużące się wakacje w NBA. Na początku jednymi z najważniejszych historii będą powroty Kevina Durant, Paula George’a i Kobe’go Bryanta, ale mimo że teraz nie chcemy o tym myśleć – będą też nowe kontuzje. Dante Exum już jest poza grą na cały sezon i niestety nie będzie on jedynym. Kontuzje to część sportu i co roku mają one duży wpływ na układ sił w lidze. W zeszłym sezonie pozbawiły Oklahomę City Thunder szans na tytuł, na finiszu mocno osłabiły Cleveland Cavaliers, tymczasem Golden State Warriors byli nadzwyczaj zdrowi i zdobyli mistrzostwo. W Oakland mieli szczęście, ale nie tylko, bo też pomogła im zaawansowana technologia wykorzystywana przez coraz więcej drużyn.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPółfinały EuroBasketu: 40 punktów Pau Gasola i dzielna Hiszpania pogrążyła Francję w superthrillerze w Lille. Gdzie był Tony Parker?
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (291): Podsumowanie offseason Phoenix Suns

3 KOMENTARZE

 1. „Wiadomo, że nie uniknie się urazów wynikających z kontraktu w trackie meczu”

  Teorie spiskowe Adama :) Nowy sezon, najwyższa pora wyeliminować takie buble ! I nie potrzeba specjalnego urządzenia.

  – – –

  A co do zmian to jest kosmiczna wręcz ewolucja. Szczególnie patrząc na to gdzie znajdują się inne sporty. Strasznie dużo tu pytajników, jak to zrobić, żeby idealnie wkomponować to w ligę.

  Lubię to: 0
 2. A wiadomo jakie druzyny jeszcze tego nie wprowadzą w tym sezonie?

  Ed mówi, że spóźniłem się z tym pytaniem o ponad godzinę, ale tak to jest jak się otworzy stronę i zapomina ją przeczytać ;)

  Lubię to: 0