Raport: Jeśli Knicks będą przegrywać, zaczną rozmawiać o wymianie Melo

11
fot. Robert Duyos / newspix.pl
fot. Robert Duyos / newspix.pl

Czy Carmelo Anthony będzie chciał odejść z New York Knicks? To pytanie bardzo często pojawia się w czasie tych wakacji, a wszystko zaczęło się tuż po drafcie, kiedy pojawiły się doniesienia o niezadowoleniu Anthony’ego. Potem co prawda on sam temu zaprzeczał i mówił, że nie może się doczekać się, żeby zobaczyć Kristapsa Porzingisa w barwach Knicks, ale zaraz był już kolejny raport. Tym razem mówiło się, że jest on rozczarowany Philem Jacksonem i sceptycznie podchodzi do powolnej przebudowy zespołu. Do tego przyłączył się legendarny Walt Frazier, który stwierdził, że Melo na pewno nie jest szczęśliwy. W odpowiedzi Anthony po raz kolejny przekonywał, że nigdzie się nie wybiera, że Nowy Jork to jego miasto, chociaż też nie ukrywał swojego zdenerwowania, kiedy dowiedział się, że to Knicks sami zrezygnowali ze starań o LaMarcusa Aldridge’a.

Wszystko wskazuje na to, że spekulacje dotyczące przyszłości Anthony’ego w Nowym Jorku będą jedną z większych historii zbliżającego się sezonu. Nie uciekniemy od tego, chyba, że Knicks zaczną wygrywać, ale jeśli znowu będą mieli kłopoty, szybko mogą dotrzeć do miejsca, o którym wspomniał Zach Lowe z Grantland przy okazji opisywania sytuacji Markieffa Morrisa:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Sam Mitchell tymczasowo zastąpi Flipa Saundersa na ławce Wolves
Następny artykułTo jest TEN mecz, czyli Polska gra z Hiszpanią mecz dekady

11 KOMENTARZE