Poważne zmiany w życiu JR’a Smitha, ale zostaje w Cleveland

9
fot. Instagram
fot. Instagram

Jesteśmy dziś z tym później, ale czekaliśmy 51 dni.

Po 51 dniach negocjacji JR Smith zgodził się zarobić 1.4 mln dolarów mniej. Ale rzeczy w życiu JR’a Smitha mają się ostatnio na poważnie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDraft Express odświeżył Mocki na drafty 2016 i 2017
Następny artykułRaptors podpisali kontrakt z Valanciunasem, mogą jako jedni z nielicznych nie mieć miejsca na maxa w 2016 roku

9 KOMENTARZE

  1. Od bardzo dawna wydaje się, że JR leci po spirali w dół. Ciągle bierze za mało, daje zrobić się w bambuko i robi z siebie błazna. Do tego ma wahania formy i jest w top 10 czarnych charakterów (dość dosłownie) tej ligi. Blogerzy szukają mu klubów w Chinach, ludzie się z niego śmieją i zastanawiają kiedy wytatuuje sobie penisa na twarzy.
    A jak tak spojrzeć z boku to ma całkiem niezłą karierę, jest ulubieńcem gwiazd, zarabia niezłe pieniądze, podejmuje racjonalne decyzje (to 5+5 w kontekście CBA i jego finansowego bezpieczeństwa jest lepszym kontraktem niż samo 6,4) i ogólnie żyje mu się dobrze. Może nawet nie jest aż tak głupi jak wszyscy myślimy.
    Raz na jakiś czas uderza mnie tego typu myśl, ale i tak go nie lubię. Albo nawet tym bardziej, bo czuję się troszkę oszukany.

    Lubię to: 0