Raport: Dante Exum zerwał ACL w lewym kolanie

8
fot. twitter.com/MrDee25
fot. twitter.com/MrDee25

Utah Jazz byli jedną z najmniej aktywnych drużyn w trakcie tego offseason. Nie podpisali żadnego dużego kontraktu i nie ściągnęli do Salt Lake City wielu nowych zawodników, ale nie potrzebowali tego, żeby myśleć o zrobieniu kolejnego kroku na przód w kolejnym roku. Mają niezwykle młody skład, ich zawodnicy cały czas się rozwijają, Quin Snyder dopiero debiutował w roli head coacha, a już w drugiej części minionych rozgrywek potwierdzili swój potencjał. Po przerwie na All-Star Weekend zaskoczyli całą ligę fantastyczną obroną i wygrali 19 z 29 meczów. Pokazali na co ich stać, dlatego wszyscy w Utah z nadzieją patrzą na nadchodzący sezon. Tym bardziej, że grali wtedy bez kontuzjowanego Aleca Burksa i jego powrót ma być dodatkowym wzmocnieniem. Jazz chcą włączyć się w walkę o najlepszą ósemkę na Zachodzie, ale teraz te dobre nastroje mocno się popsuły.

Podczas wczorajszego sparingowego meczu Australii ze Słowenią, Dante Exum doznał poważnej kontuzji lewego kolana. Doszło do niej bez kontaktu z rywalem, kiedy atakował pomalowane:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNew York Knicks podpiszą kontrakt z Kevinem Seraphinem
Następny artykułWakacje w LA, czy Lakers będą w stanie zatrzymać swój pick w 2016?

8 KOMENTARZE

  1. Czy mnie się zdaje czy większość młodych graczy wchodzących do NBA ma problemy z kolanami? Zerwany ACL to jakaś plaga. Może ich ciała wcale nie są przygotowane do tego żeby grać na takim poziomie?

    Lubię to: 0