Między Rondem a Palmą (279): Podsumowanie offseason – Cleveland, Dallas, Denver, Detroit

3

W dzisiejszym poniedziałku

Podsumowaliśmy weekend, czyli nazwiska takie jak …jesteśmy bardzo głęboko w offseason.

Kontynuujemy podsumowywanie go, tego offseason. Czy Rick Carlisle jest done z Dallas Mavericks? Czy Denver Nuggets to team na playoffy? Czy Cleveland Cavaliers nas zawiedli? I kto będzie tańczył w Detroit i dlaczego Steve Blake wygra.

[wpdm_file id=160]

Ściąganie Palmy niech umili szwedzki funhop z setów białostockich DJ’i:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWymiana: Cavs oddali Brendana Haywooda i Mike’a Millera do Blazers
Następny artykułVlade Divac robi porządki w managemencie. Chce ściągnąć Peję Stojakovica, pozbył się Deana Olivera

3 KOMENTARZE

  1. Panowie, trochę poza tematem, ale mam prośbę – czy jest szansa, żeby gdzieś na 6g wrzucać na bieżąco linki do co ciekawszych amerykańskich podcastów o NBA? Myślę, że byłoby to bardzo pomocne dla osób, które nie śledzą na bieżąco amerykańskich portali (jak ja). Ja wiem, że często dajecie linki na tt, ale tam też czasami przez dłuższy czas nie zaglądam, a po jakimś czasie taka rozmowa się dezaktualizuje.

    Lubię to: 0
  2. Detroit nie zrobi playoffow ale będzie blisko. Jest ciasno na wschodzie w walce o ostatnie miejsca playoff. Celtics, Pacers, Hornets, Pistons. A Nuggets na zachodzie? 7 miejsc jest pewnych. Ostatnie jest otwarte.

    Lubię to: 0