Suns mogą mieć problem z Markieffem po wytransferowaniu jego brata

2
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Markieff i Marcus Morris zapisali się w historii NBA jako druga para bliźniaków grająca w jednej drużynie, ale ich wspólna historia w Phoenix właśnie dobiegła końca. Na początku lipca Phoenix Suns wytransferowali Marcusa wraz z dwoma innymi zawodnikami do Detroit Pistons, żeby zyskać miejsce w salary cap i poprawić swoją pozycję w wyścigu po LaMarcusa Aldridge’a.

Jak się można domyślać, bracia nie byli zadowoleni z takiego obrotu sytuacji. Markieff jak na razie ograniczył się tylko do krótkiego komentarza na twitterze, ale już Marcus podczas konferencji prasowej w Detroit nie ukrywał swojego rozgoryczenia i mówiło o tym, że ten transfer był jak 'uderzenie w twarz’.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLance Stephenson zdradził jak dowiedział się o wymianie do Clippers, Jamal Crawford pozostaje niezadowolony
Następny artykułNBA gra szybciej. Chicago Bulls dopiero zaczną