Między Rondem a Palmą (277): Ty, co w Ostrej świecisz Bramie

24

W dzisiejszym strzelaniu do butelek

Obgadaliśmy panie z przystanku. Po tygodniu ciszy w eterze nie mogliśmy się powstrzymać.

Mamy dla Was ciekawą dyskusję: która drużyna NBA wygrałaby, gdyby złożyć ją z najlepszych zawodników jacy grali w jej historii (i czy jest to ktoś inny niż Los Angeles Lakers). Szaczek może mieć rację.

Wcześniej jednak nieprzychylne komentarze pod adresem Ty’a Lawsona, czyli komentarze, po których ktoś może nieprzychylnie spojrzeć na tych, którzy nieprzychylnie, ale też nieumiejętnie próbują pojechać kogoś za jazdę pod wpływem.

Ważne pytania: czy alkomat powinien być meblem domowym. Takim jak np. choinka przy, którym wszyscy się gromadzą…

O koszykówce: co zmienia dodanie Lawsona do Houston Rockets, dokąd zmierzasz Bracie Bryłko i czyścimy też pamięć offseasonu Los Angeles Clippers i coś tam, pamięć.

[wpdm_file id=158]

Ściąganie Palmy niech umili Joey i przyjaciółka:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMatt Barnes chce się bić z Sergem Ibaką, ten tweetuje do prezydenta federacji walk MMA
Następny artykułWarner Bros i LeBron podpisali umowę, będzie Kosmiczny Mecz 2?

24 KOMENTARZE

 1. Lakers bez konkurencji tutaj, najlepszy backcourt, najlepszy frontcourt, dominacja :)

  Ale jeden team nie został wymieniony a miałby spore szanse na podium

  prosto z south beach:

  Tim Hardaway/Wade/LeBron/Bosh/Shaq i Mourning z Paytonem z ławki :D

  Lubię to: 0
 2. Fajnie jak byście zrobili TOP 5 najlepszych piątek w historii danych zespołów. Lakers chyba najlepsi, 2. Boston – 3. Philadelphia – a może nawet i 2 bo Iverson, Barkley, Julius, M. Malone, Chamberlain, z ławki Mutombo , Igudola 4. Chicago – na centrze u byków Noah(jako najlepszy obrońca ligi) lub B. Wallace , Artis Gilmore 5. Kto jeszcze Milwakue? z O. Robertson, Kareem, M.Malone, G. Payton, Może te Miami co wyżej wymienieni

  Ciekawy temat warty abyście porozmawiali dłużej o tym w palmie.

  Lubię to: 0
 3. Jakiś jednak temat mi się nasunął;) Ta wyliczanka odnośnie the best of … ma sens, ale wg. mnie z dodatkowym warunkiem – do składu drużyny można byłoby dodać gracza, który w tym teamie spędził swój prime. W przeciwnym wypadku byłyby kwiatki w stylu Hakeem w Toronto lub K.Malone w LAL. Tak chyba jest sprawiedliwiej? A może się mylę..

  Lubię to: 0