Wymiana Pacers-Wolves. Stoudemire i Green w Miami. Harkless w Portland

14
fot. instagram.com/amareisreal
fot. instagram.com/amareisreal

Minnesota Timberwolves bardzo długo szukali możliwości pozbycia się Chase’a Budingera i w wreszcie się udało. Jego kończący się kontrakt wart $5 milionów zgodził się przejąć Larry Bird, który szukał do swojej drużyny zawodnika na skrzydło zapewniającego rzuty za trzy. W zamian wysłał do Wolves będącego po pierwszym roku w NBA Damjana Rudeza.

Budinger ma za sobą trzy bardzo słabe sezony w Minnesocie, podczas których przeszedł dwie operacje lewego kolana i opuścił w sumie 115 meczów. Ale największe problemy zdrowotne miał w pierwszych dwóch latach, podczas gdy ostatni rok był już nieco lepszy, co daje nadzieję, że to co najgorsze ma już za sobą. W 2014/15 rozegrał 67 spotkań i trafiał najlepsze od czasu wyprowadzki z Houston 36.4% trójek. W karierze ma skuteczność 35.8% i jeśli tylko kolana nie będą mu przeszkadzać, jest pewną strzelbą zza łuku, która przyda się w tej nowej, szybszej i bardziej ofensywnej grze Pacers. Przede wszystkim będzie pełnił rolę zmiennika Paula George’a, ale też będzie mógł grać obok niego, gdy George będzie przesuwany na czwórkę.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułOKC Thunder wyrównali ofertę dla Enesa Kantera, mają najgłębszy team w swojej historii
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (275): Człowiek Kijanka jako kontrapunkt Człowieka Żaby

14 KOMENTARZE