Wizards po Dudleyu dodali Gary’ego Neala

2
FOT.ZUMA/NEWSPIX.PL
FOT.ZUMA/NEWSPIX.PL

To na koniec lata nie znajdzie się w nagłówkach największych portali – tam znajdzie się strata Paula Pierce’a na rzecz Los Angeles Clippers – ale GM Washington Wizards Ernie Grunfeld ma po cichu udany offseason.

Historią Wizards pozostaje to czy uda znaleźć się na rynku klub, który będzie zainteresowany Nene i czy uda się sprowadzić w zamian za niego stretch-czwórkę, ale Grunfeld w ciągu ostatnich kilkunastu godzin zawarł dwie interesujące umowy, które wzmocnią być może tę bardziej kłopotliwą część rotacji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPhil Jackson kończy: Derrick Williams na dwa lata
Następny artykułLaMarcus Aldridge podpisze kontrakt z San Antonio Spurs

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawi mnie teraz jak z tym wszystkim czuje się Pierce.Co prawda jego kariera chyli się ku emeryturze ale jeśli nie przeniósł się do LA by powygrzewać w słońcu kości a coś jeszcze pokazać to może po transferze Deandre czuć lekki zawód.Coś jak Danny Granger w Heat gdzie miał być wzmocnieniem z ławki dla contendera a tu pach! James odchodzi i zostaje przebudowa.

    Lubię to: 0
  2. Świetny ruch. Wzmocnili się tam gdzie było trzeba małym nakładem środków. I to jest dobra aktywność na rynku! Do tego ciągle elastyczni na agenturę w 2016. Nicely done #randomhandclaps

    Lubię to: 0