Paul Millsap zostaje w Atlancie. Dostał maxa z możliwością szybkiego powrotu na rynek

3
fot. Curtis Compton / Newspix.pl
fot. Curtis Compton / Newspix.pl

Atlanta Hawks stracili DeMarre Carrolla, który przenosi się do Toronto, ale udało im się zatrzymać Paula Millsapa. Nie mogli i nie chcieli pozwolić mu odejść, a on też wolał zostać w Atlancie, mimo że oferta z Orlando Magic była bardzo kusząca i poważnie brał ją pod uwagę.

Jak donosi Chris Broussard z ESPN, prezydent Mike Budenholzer i generalny menadżer Wes Wilcox przez kilka godzin negocjowali warunki umowy z agentem DeAngelo Simmonsem i ostatecznie udało im się dojść do porozumienia.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułObyło się bez dramy. Jimmy Butler zostaje w Bulls, Draymond Green w Warriors
Następny artykułPaul Pierce zostawił Wizards, w końcu trafił do Clippers

3 KOMENTARZE

  1. kontrakt Millsapa przy kontrakcie TT wygląda bardzo ładnie. niesamowite jest to co się dzieje z wynagradzaniem zawodników w tej lidze, gdzie przecież w zasadzie łatwo jest znaleźć benchmark w postaci kontraktów innych zawodników kręcących podobne cyferki i dających podobną jakość drużynie.

    Lubię to: 0