Eric Gordon nie zrezygnuje ze swoich $15 milionów, zostaje na kolejny sezon w Pelicans

2
fot. League Pass
fot. League Pass

Wolna agentura zbliża się coraz większymi krokami, możemy już zacząć odliczać dni do pierwszego lipca, ale zanim rozpocznie się to szaleństwo, przez najbliższe dni jednym z głównych tematów będą decyzje zawodników i drużyn odnośnie opcji w kontraktach na kolejny sezon, po których poznamy pełną listę wolnych agentów.

JR Smith prawdopodobnie będzie walczył o nową umowę już teraz, natomiast Al Jefferson poinformował władze Charlotte Hornets, że zostanie na co najmniej jeszcze jeden sezon, odkładając swoją wolną agenturę na 2016. Opcję w kontrakcie wykorzystał też jego kolega Gerald Henderson, weteran Danny Granger z Phoenix Suns i Eric Gordon z New Orleans Pelicans. W przypadku tego ostatniego, jeszcze wczoraj pojawiły się doniesienia, że sprawdza on jakie miałby możliwości na rynku:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Clippers oferują Denver Jamala Crawforda za Wilsona Chandlera
Następny artykułRaport: Hawks rozstali się z Dannym Ferrym. Mike Budenholzer będzie trenerem i prezydentem klubu

2 KOMENTARZE