Steve Kerr przeprasza, że kłamał na temat ustawienia pierwszej piątki

4
fot. NBA TV
fot. NBA TV

Przed meczem numer cztery pojawiło się sporo głosów sugerujących Steve’owi Kerrowi zmianę ustawienia pierwszej piątki. Piotrek pisał wczoraj, że jednym z głównych usprawiedliwień powinno być wstawienie do wyjściowego składu świetnie grającego w tej serii Andre Iguodali, który mógłby od samego startu pilnować LeBrona Jamesa.

Jeszcze przed meczem Kerr pytany przez dziennikarzy o to czy dokona jakiś zmian, zapewniał, że jego drużyna rozpocznie spotkanie takim samym ustawieniem co zwykle, ale ostatecznie zdecydował się na wystawienie nieco innej piątki. Dodatkowym zaskoczeniem był fakt, że od pierwszej minuty postawił na small-ball, był Iguodala, ale nie zamiast Harrisona Barnesa, to Andrew Bogut został przesunięty na ławkę.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSteve Kerr ma jeszcze dużo możliwości
Następny artykułLeBron James zraniony w głowę po zderzeniu z kamerą

4 KOMENTARZE