Przerwa na Żądanie Extra: Zapowiedź Finałów + Mock Draft

5

Bartek Tomczak

Najnowsza Przerwa na Żądanie EXTRA!

Wspólnie z Michałem Górnym, Przemkiem Kujawińskim i Maćkiem Kwiatkowski przede wszystkim zapowiedzieliśmy Finał NBA – Golden State Warriors vs. Cleveland Cavaliers. Zaczęliśmy jednak, od szybkiego podsumowania rywalizacji o prymat w obu konferencjach. W tak zwanym międzyczasie, pojawił się także Sebastian Hetman ze swoim Mock Draftem dla zespołów będących w Loterii.

Kolejna Przerwa na Żądanie EXTRA po zakończeniu Finałów.

Rozpiska podcastu 01.06.2015

5:56 – Finały konferencji: co zapamiętamy
18:46 – Mock Draft Sebastiana Hetmana
33:13 – Zapowiedź Finałów NBA: Golden State Warriors vs. Cleveland Cavaliers

Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (261): Mów do lejka…
Następny artykułKyrie Irving wolno wraca do zdrowia, jego status przed Game 1 nadal niepewny

5 KOMENTARZE

 1. Wywiązała się świetna dyskusja między Maćkiem a Przemkiem, propsy za to. Szkoda, że jest kończona dla nic niedającego typowania.
  Ooo i Bartek zastanów się czy te twoje opowieści/wprowadzenia to coś co chcesz ciągnąć. Strasznie oschłe.

  Lubię to: 0
  • Tak chcę ciągnąć ;) wszystkim nie dogodzę, ale do tej pory spotykałem się z propsami za wejścia. Wiem, że są lepsze i gorsze – także rozumiem jeśli do Ciebie nie trafiają – ale wstępniaki krótsze lub dłuższe muszą być.

   Co do przerwania dyskusji typowaniem – nie powiedziałbym, że została przerwana, po prostu wyczerpaliśmy już te wszystkie najważniejsze kwestie. Na tyle ile znam chłopaków, to czułem, że akurat tutaj wchodzę z nowym wątkiem/końcem. Zwróć uwagę, że chciałem, żeby Michał zamknął tę serię jeszcze jakąś potencjalną krótką nową rzeczą, ale większość została powiedziana. Typowaniem natomiast zamknęliśmy cały program – robią to wszyscy od Alaski po Tokio, którzy interesują się NBA, także myślę, że chociaż połowa słuchaczy chciała wiedzieć czy dla nas to bardziej 5-6 meczów, a może ktoś się wyłamie tak jak Michał.

   Technicznie jeszcze jedna rzecz – mam taką zasadę, że nie przekraczamy 75 minut – dla mojego i waszego dobra, więc powoli wchodziliśmy w końcówkę czasu.

   Ale przyjmuję krytykę, dobrze jest posłuchać uwag

   Lubię to: 0
   • Jasne rozumiem to ale to o przerywaniu i tym limicie czasowym to bardziej ogólnie a pisze teraz bo w sumie wcześniej nie miałem gdzie, często się zdarza że przerywasz a powinieneś ich prowokować do takich dyskusji jak wczoraj. Była bardzo dobra a wydaje mi się że tego jest troszkę za mało.
    A wejścia, czasami są dobre a czasami bardzo sztuczne ale podcast oczywiście na plus.

    Lubię to: 0