Pelicans zwolnili Monty’ego Williamsa. Zastąpi go Tom Thibodeau?

4
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Monty Williams wygrał wyścig ze Scottem Brooksem o ostatnie miejsce w ósemce Zachodu i wprowadził New Orleans Pelicans do playoffów po trzyletniej przerwie. Brooks kilka tygodni później został zwolniony, oczywiście brak awansu w jego przypadku nie był decydujący, ale na pewno w jakimś stopniu pomógł Thunder w takiej decyzji. Dla Williamsa awans miał oznaczać zachowanie stanowiska. Celem jaki wyznaczyło mu kierownictwo klubu na ten sezon były playoffy i wykonał swoje zdanie. Dlatego wydawało się, że mimo iż od dawna jest krytykowany i od dawna trwają dyskusje o potrzebie jego zmiany, Monty może być spokojny o swoją przyszłość. Tym bardziej, że właściciel Tom Benson chwalił go za sukces jakim były playoffy, a gdy zostali wyeliminowani przez Warriors w opublikowanym publicznie liście gratulował całej drużynie, pisząc też o swoim wsparciu dla coacha. W tej sytuacji wczorajsza informacja, że Pelicans jednak zdecydowali się zwolnić Williamsa była dość zaskakująca.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPółfinał Zachodu, mecz nr 5: Clippers nie pojawili się w Houston, blowout i triple double Hardena
Następny artykułWarriors wyłączyli Tony’ego Allena z gry w Game 4, w meczu numer pięć z gry może wyłączyć go kontuzja

4 KOMENTARZE

  1. Czy Eric Gordon będzie wolnym agentem tego lata? Bo jeżeli tak, to jestem ciekaw, czy zostanie w Pelikanach, czy też powędruje gdzieś indziej.

    Lubię to: 0