Dniówka: Gramy?

4

UPDATE 13.05 LeBron James rzucił 38 punktów, miał 12 zbiórek, 6 asyst, 3 bloki, 3 przechwyty, zero strat i poprowadził Cleveland Cavaliers do wygranej 106:101 i 3-2 z Chicago Bulls. 24 punkty rzucił do przerwy. Cavaliers zrobili mega-run na przełomie trzeciej/czwartej kwarty i prowadzili już 90-73, ale Bulls kończyli ten mecz mocno, mimo tego, że Derrick Rose spudłował 11 ostatnich rzutów.

LeBron na 48 sek. przed końcem zablokował layup w kontrze Rose’a, który mógł doprowadzić do remisu. Dwie sekundy później Jimmy Butler po wznowieniu piłki z autu rzucał za trzy, ale nie trafił. Z drugiej strony boiska James nie trafił fade-away’a, ale Iman Shumpert zebrał piłkę w ataku na 24 sek. przed końcem i faulowany Kyrie Irving dał Cleveland prowadzenie +4. Bulls stracili piłkę w kolejnym posiadaniu. Mecz.

Poprzedni artykułPrzed meczem nr 5 Cleveland – Chicago: końcówka serii głównie dla fanów Zombie, LeBron > Jordan w crunchtime playoffów
Następny artykułPrzed meczem nr 5 Houston – LA Clippers: Nowy faworyt do mistrzostwa ma dziś skończyć serię z nowym pośmiewiskiem NBA