I runda, mecz nr 3: LeBron James poprowadził Cleveland do 3-0 w Bostonie, Love trafiał kluczowe rzuty, Thomas był na ławce

20

W dniu, w którym LeBron James potrzebował do pomocy kogoś innego niż Kyrie Irving, Kevin Love trafił sześć razy za trzy i zdobył 23 punkty. Ostatnia, szósta trójka Love’a na 26.7 sek. przed końcem meczu nr 3 pierwszej rundy playoffów posłużyła za dagger. Cleveland Cavaliers prowadzili od połowy drugiej kwarty i pokonali w TD Garden Boston Celtics 103:95.

Cavaliers prowadzą 3-0. Żaden ze 110 teamów w historii playoffów, który przegrywał 0-3, nie wygrał czterech kolejnych meczów i serii.

Poprzedni artykułMaciek Lampe gra i ma się coraz lepiej
Następny artykułI runda, mecz nr 3: Niesamowity comeback Warriors z -20 w 4kwarcie. Wielki RZUT Curry’ego na dogrywkę. Porażka Pelicans